TF800A24K
Numer produktu DigiKey
271-3029-ND
Producent
Numer produktu producenta
TF800A24K
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 804W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 100 - 240V~, 127 - 370V= Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
92%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 60°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Funkcje
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~, 127 - 370V=
Rozmiar / wymiar
9,80" x 5,00" x 1,60" (248,9mm x 127,0mm x 40,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Prąd - wyjściowy 1
33.5 A