TF3000A60K
Numer produktu DigiKey
271-3026-ND
Producent
Numer produktu producenta
TF3000A60K
Opis
AC/DC CONVERTER 60V 3000W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 60V 100 - 240V~, 127 - 370V= Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
93%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 60°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Funkcje
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~, 127 - 370V=
Rozmiar / wymiar
11,02" x 6,69" x 2,52" (279,9mm x 170,0mm x 64,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
60V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Prąd - wyjściowy 1
50 A
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 20
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
28W magazynie