TF3000A200K
Numer produktu DigiKey
271-TF3000A200K-ND
Producent
Numer produktu producenta
TF3000A200K
Opis
AC/DC CONVERTER 200V 3000W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 200V 100 - 240V~, 127 - 370V= Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
93%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-25°C - 60°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
6,69" x 2,50" x 11,02" (169,9mm x 63,5mm x 279,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~, 127 - 370V=
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
200V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
15 A