TE90A2403F01
Numer produktu DigiKey
271-2967-ND
Producent
Numer produktu producenta
TE90A2403F01
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 90 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Producent
SL POWER / Advanced Energy
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
45,3" (1,15m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
6,02" x 2,68" x 1,36" (153,0mm x 68,0mm x 34,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy (maks.)
3,75A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
90 W
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 90 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
90W magazynie