TE40A1203B01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
SL POWER / Advanced Energy
W magazynie: 219
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
SL POWER / Advanced Energy
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
12V 41 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze, kilka ostrzy (sprzedawane osobno) Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TE10, TE20, TE30, TE40, TE60 Series
TE Series AC/DC External Power Supplies
TE40A1203B01
Numer produktu DigiKey
TE40A1203B01-ND
Producent
Numer produktu producenta
TE40A1203B01
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 41W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Producent
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
57" (1,45m)
Typ wejścia
Stałe ostrze, kilka ostrzy (sprzedawane osobno)
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P, wielokrotne ostrze (sprzedawane oddzielnie)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,78" x 2,17" x 1,32" (96,0mm x 55,0mm x 33,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, DEMKO, UL
Prąd - wyjściowy (maks.)
3,4A
Waga
0.551lb (249.93g)
Moc (W)
41 W