TE20A2403F01
Numer produktu DigiKey
271-2912-ND
Producent
Numer produktu producenta
TE20A2403F01
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 20W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 20 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Producent
SL POWER / Advanced Energy
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,31" x 1,85" x 1,22" (84,0mm x 47,0mm x 31,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, CSA, UL
Prąd - wyjściowy (maks.)
830mA
Waga
0.243lb (110.22g)
Moc (W)
20 W