TE150A2451F01
Numer produktu DigiKey
271-3103-ND
Producent
Numer produktu producenta
TE150A2451F01
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Producent
SL POWER / Advanced Energy
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
Prostokątne, 6 pozycji
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Forma
Biurkowy (klasy I)
Rozmiar / wymiar
6,85" x 2,83" x 1,50" (174,0mm x 71,9mm x 38,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, D-Mark
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Waga
1.543lb (700.0g)
Napięcie - wyjściowe
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
6,25A