SLE48S1503N01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
SL POWER / Advanced Energy
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
SL POWER / Advanced Energy
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 1
Bel Power Solutions
W magazynie: 940
Bel Power Solutions
W magazynie: 133
12V 48 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SLE48S1503N01
Numer produktu DigiKey
271-SLE48S1503N01-ND
Producent
Numer produktu producenta
SLE48S1503N01
Opis
AC DC ADAPTOR
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Środek dodatni
Producent
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Seria
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C6, IEC 320-C14, IEC 320-C18
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
4,80" x 2,01" x 1,24" (122,0mm x 51,0mm x 31,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, CSA, cULus, cURus, GS, KC, TUV, UL
Napięcie - wyjściowe
12V
Numer standardowy
60601-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
4A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
48 W