SLE24S4803B01
Numer produktu DigiKey
271-SLE24S4803B01-ND
Producent
Numer produktu producenta
SLE24S4803B01
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 24W
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48V 24 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)
Producent
SL POWER / Advanced Energy
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie)
Złącze wejściowe
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,46" x 1,18" x 2,24" (88,0mm x 30,0mm x 57,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
48V
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, cULus, cURus, GS, PSE, RCM, TUV
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA
Bazowy numer produktu
Moc (W)
24 W