SLB125S12C
Numer produktu DigiKey
271-SLB125S12C-ND
Producent
Numer produktu producenta
SLB125S12C
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 85W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 90 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
86,5%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,26" (101,6mm x 50,8mm x 32,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Numer standardowy
60601-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
10.4 A