PW182RA4800F01
PW182RA4800F01
Numer produktu DigiKey
271-2560-ND
Producent
Numer produktu producenta
PW182RA4800F01
Opis
POE INJECTOR 19W 48V DESKTOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48V Zasilanie PoE (Power over Ethernet) 1 Port Wtryskiwacz środkowy 10/100/1000Mbps transmisji danych
Kategoria
Funkcje
OCP, SCP
Producent
SL POWER / Advanced Energy
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Seria
Sprawność
+65%
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Biurkowy
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
5,24" x 2,13" x 1,42" (133,0mm x 54,0mm x 36,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Typ
Wtryskiwacz środkowy
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, EN, LVD, TUV
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Uwaga
Przewód zasilający sprzedawany oddzielnie
Liczba portów
1
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wyjściowe
48V
Złącze wyjściowe
RJ45 (dane, zasilanie)
Prąd - wyjściowy
400 mA
Waga
0.441lb (200.03g)
Moc (W) - na port
19W