MU425S48EF(secondary)
MU425S48EF
MU425S48EF
MU425S48EF
Numer produktu DigiKey
271-MU425S48EF-ND
Producent
Numer produktu producenta
MU425S48EF
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 283W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 90 - 264V~, 120 - 300V= Wejście
Kategoria
Zastosowania
Medyczne
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Seria
Sprawność
0.88
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, zdalny pomiar, wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
6,20" x 3,30" x 1,62" (157,5mm x 83,8mm x 41,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~, 120 - 300V=
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
5.9 A
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Moc (W)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 11
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
7W magazynie