MU425S36EC
Numer produktu DigiKey
271-MU425S36EC-ND
Producent
Numer produktu producenta
MU425S36EC
Opis
AC/DC CONVERTER 36V
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 36V 90 - 264V~, 120 - 300V= Wejście
Kategoria
Zastosowania
Medyczne
Prod.
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, zdalny pomiar, wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
6,20" x 3,30" x 1,62" (157,5mm x 83,8mm x 41,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Typ
Obudowane
1
Numer standardowy
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~, 120 - 300V=
Napięcie - wyjściowe 1
36V