MU425S24E
Numer produktu DigiKey
271-2964-ND
Producent
Numer produktu producenta
MU425S24E
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 90 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Seria
Sprawność
90%
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Rozmiar / wymiar
6,20" x 3,30" x 1,62" (157,4mm x 83,8mm x 41,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Prąd - wyjściowy 1
11.9 A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 11
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
24W magazynie