MINT2270A1976E02
Numer produktu DigiKey
MINT2270A1976E02-ND
Producent
Numer produktu producenta
MINT2270A1976E02
Opis
AC/DC CONVERTER 5V 24V 270W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 2 Wyjście 5V 24V 100 - 240V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
Medyczne
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
90%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Rozmiar / wymiar
7,17" x 3,35" x 1,17" (182,0mm x 85,0mm x 29,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
5V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, DEMKO
Napięcie - wyjściowe 2
24V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
200 mA
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 2
11.3 A
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 15 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
15W magazynie