MINT2270A1976E01 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
SL POWER / Advanced Energy
W magazynie: 0
Arkusz danych
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 2 Wyjście 5V 24V 100 - 240V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MINT2270A Series
MINT2270A1976E01
Numer produktu DigiKey
271-2638-ND
Producent
Numer produktu producenta
MINT2270A1976E01
Opis
AC/DC CONVERTER 5V 24V 270W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
Medyczne
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
90%
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
0°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Rozmiar / wymiar
7,17" x 3,35" x 1,17" (182,0mm x 85,0mm x 29,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
5V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, DEMKO
Napięcie - wyjściowe 2
24V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
200 mA
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 2
11.3 A
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
MINT1275A2414K01SL POWER / Advanced Energy0271-2812-ND920,05363 złSimilar
Przestarzałe
Zapasy z platformy handlowej: 32 wyświetl teraz
Ten produkt nie jest już produkowany. Wyświetl Zamienniki.
Other Suppliers on DigiKey
32W magazynie