MINT1275A5614K01
Numer produktu DigiKey
271-2810-ND
Producent
Numer produktu producenta
MINT1275A5614K01
Opis
AC/DC CONVERTER 56V 180W
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 56V 90 - 264V~ Wejście
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
92%
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Rozmiar / wymiar
5,00" x 3,00" x 1,40" (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
56V
Prąd - wyjściowy 1
3.2 A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 149 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
149W magazynie