MINT1275A1514K01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
FORTEC Power GmbH
W magazynie: 1
Arkusz danych
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 15V 90 - 264V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MINT1275A(12.15,56,48)14K01
MINT1275A1514K01
Numer produktu DigiKey
271-2813-ND
Producent
Numer produktu producenta
MINT1275A1514K01
Opis
AC/DC CONVERTER 15V 180W
Szczegółowy opis
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
92%
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Rozmiar / wymiar
5,00" x 3,00" x 1,40" (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Prąd - wyjściowy 1
12 A