MINT1150A5606K01
Numer produktu DigiKey
MINT1150A5606K01-ND
Producent
Numer produktu producenta
MINT1150A5606K01
Opis
AC/DC CONVERTER 56V 100W
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 56V 90 - 264V~ Wejście
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
0.89
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, PFC, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,30" (101,6mm x 50,8mm x 33,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
56V
Prąd - wyjściowy 1
1.79 A