ME90A1503N01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
SL POWER / Advanced Energy
W magazynie: 0
Arkusz danych
15V 90 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy II) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ME90 Series 90 W AC/DC External Power Supply
ME90A1503N01
Numer produktu DigiKey
ME90A1503N01-ND
Producent
Numer produktu producenta
ME90A1503N01
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W
Szczegółowy opis
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)
Producent
SL POWER / Advanced Energy
Polaryzacja
Środek dodatni
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Długość sznura
59" (1,50m)
Złącze wejściowe
IEC 320-C8
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
5,91" x 2,58" x 1,34" (150,0mm x 65,5mm x 34,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
15V
Prąd - wyjściowy (maks.)
6A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
90 W