ME90A1251F01
Numer produktu DigiKey
271-2977-ND
Producent
Numer produktu producenta
ME90A1251F01
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 90 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Moc (W)
90 W
Producent
SL POWER / Advanced Energy
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Prostokątne, 6 pozycji
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
45,3" (1,15m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Rozmiar / wymiar
5,90" x 2,58" x 1,34" (150,5mm x 65,5mm x 34,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy (maks.)
7,5A