ME60A2403F01
Numer produktu DigiKey
271-2895-ND
Producent
Numer produktu producenta
ME60A2403F01
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 65 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)
Producent
SL POWER / Advanced Energy
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
45,3" (1,15m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,25" x 2,67" x 1,29" (108,0mm x 67,9mm x 32,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,7A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
65 W