ME30A1203B01
Numer produktu DigiKey
271-2878-ND
Producent
Numer produktu producenta
ME30A1203B01
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 30 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze, kilka ostrzy (sprzedawane osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Producent
SL POWER / Advanced Energy
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
57" (1,45m)
Typ wejścia
Stałe ostrze, kilka ostrzy (sprzedawane osobno)
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P, wielokrotne ostrze (sprzedawane oddzielnie)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,78" x 2,17" x 1,32" (96,0mm x 55,0mm x 33,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
30 W