ME150A1551F01
Numer produktu DigiKey
271-3068-ND
Producent
Numer produktu producenta
ME150A1551F01
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 150W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15V 150 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Moc (W)
150 W
Producent
SL POWER / Advanced Energy
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Prostokątne, 6 pozycji
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
6,85" x 2,83" x 1,50" (174,0mm x 71,9mm x 38,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe
15V
Waga
1.543lb (700.0g)
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A