ME10A2403B01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
SL POWER / Advanced Energy
W magazynie: 0
Arkusz danych
24V 12 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze, kilka ostrzy (sprzedawane osobno) Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ME10A2403B01
Numer produktu DigiKey
271-2864-ND
Producent
Numer produktu producenta
ME10A2403B01
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Producent
SL POWER / Advanced Energy
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Stałe ostrze, kilka ostrzy (sprzedawane osobno)
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P, wielokrotne ostrze (sprzedawane oddzielnie)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,31" x 1,85" x 1,50" (84,0mm x 47,0mm x 38,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, DEMKO
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA
Bazowy numer produktu
Moc (W)
12 W