ME10A0503F01
Numer produktu DigiKey
271-2861-ND
Producent
Numer produktu producenta
ME10A0503F01
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 10W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5V 10 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Producent
SL POWER / Advanced Energy
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,31" x 1,85" x 1,22" (84,0mm x 47,0mm x 31,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
5V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, DEMKO
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
10 W