LB115S48K
Numer produktu DigiKey
LB115S48K-ND
Producent
Numer produktu producenta
LB115S48K
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 75W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 90 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
90%
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,26" (101,6mm x 50,8mm x 32,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
1.56 A