GSM11-12AAG
GSM11-12AAG
Numer produktu DigiKey
271-2242-ND
Producent
Numer produktu producenta
GSM11-12AAG
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 11W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
Medyczne
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
77%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,28" x 2,00" x 0,56" (57,9mm x 50,8mm x 14,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
920 mA