GPFM250-48G
GPFM250-48G
Numer produktu DigiKey
271-2655-ND
Producent
Numer produktu producenta
GPFM250-48G
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 180W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
Medyczne
Seria
Sprawność
0.75
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 50°C
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, zdalny pomiar, wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
8,00" x 5,00" x 1,75" (203,2mm x 127,0mm x 44,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
3.8 A