CINT1275A5614K01
Numer produktu DigiKey
271-2797-ND
Producent
Numer produktu producenta
CINT1275A5614K01
Opis
AC/DC CONVERTER 56V 180W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 56V 90 - 264V~ Wejście
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
92%
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
5,00" x 3,00" x 1,38" (127,0mm x 76,2mm x 35,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
56V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
3.2 A