CINT1200A1275K01
Numer produktu DigiKey
271-2790-ND
Producent
Numer produktu producenta
CINT1200A1275K01
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 180W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 90 - 264V~ Wejście
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
0.88
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Status części
Aktywny
Funkcje
Obsługa wejścia prądu stałego, szeroki zakres napięcia wejściowego
Rozmiar / wymiar
5,00" x 3,00" x 1,30" (127,0mm x 76,2mm x 31,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
15 A