CINT1175A1506K01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
SL POWER / Advanced Energy
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
XP Power
W magazynie: 0
Arkusz danych
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 15V 100 - 240V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CINT1175A1506K01
CINT1175A1506K01
Numer produktu DigiKey
271-2804-ND
Producent
Numer produktu producenta
CINT1175A1506K01
Opis
AC/DC CONVERTER 15V 120W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
90%
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Ostatnio kupiono
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,30" (101,6mm x 50,8mm x 33,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Minimalne wymagane obciążenie
Tak
Prąd - wyjściowy 1
8 A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
NGB150S15KSL POWER / Advanced Energy0271-NGB150S15K-ND265,54253 złMFR Recommended
ECP180PS15XP Power01470-2372-ND333,08267 złSimilar
Ostatni zakup
Zapasy z platformy handlowej: 173 wyświetl teraz
Data ostatniego zakupu: 30.06.2026
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
173W magazynie