SI82A30BCC-IS
Numer produktu DigiKey
863-SI82A30BCC-IS-ND
Producent
Numer produktu producenta
SI82A30BCC-IS
Opis
3.75 KV 1-AMP 1-CHANNEL ISOLATED
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1A Sterowniki bramek Sprzężenie pojemnościowe 3750Vrms 1 Kanał 8-SOIC
Kategoria
Zniekształcenia szerokości impulsu (maks.)
10ns
Prod.
Czas narastania / opadania (typ.)
7,9ns, 7,95ns
Seria
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
1,05A, 930mA
Opakowanie
Rurka
Prąd - szczytowy wyjściowy
1A
Status części
Aktywny
Napięcie - wyjściowe zasilania
5V - 30V
Technologia
Sprzężenie pojemnościowe
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Liczba kanałów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - izolacji
3750Vrms
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Odporność na stany nieustalone w trybie wspólnym (min.)
200kV/µs