SI5347B-D-GM | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 336-5864-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | SI5347B-D-GM |
Opis | IC CLK BUFFER PLL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | IC 350MHz 1 64-VFQFN Exposed Pad |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Różnicowe - wejście:wyjście Tak/Tak |
Producent Skyworks Solutions Inc. | Częstotliwość - maks. 350MHz |
Opakowanie Taca | Dzielnik/mnożnik Tak/Nie |
Status części Aktywny | Napięcie - zasilania 1,71V - 3,47V |
Programowane przez DigiKey Niezweryfikowane | Temperatura robocza -40°C - 85°C |