SI5347A-B-GM
Numer produktu DigiKey
336-3270-ND
Producent
Numer produktu producenta
SI5347A-B-GM
Opis
IC CLK BUFFER PLL 64QFN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IC 712.5MHz 1 64-VFQFN Exposed Pad
Kategoria
Różnicowe - wejście:wyjście
Tak/Tak
Producent
Skyworks Solutions Inc.
Częstotliwość - maks.
712,5MHz
Opakowanie
Taca
Dzielnik/mnożnik
Tak/Nie
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
1,71V - 3,47V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C