SI3406FB12V2-KIT
Numer produktu DigiKey
863-SI3406FB12V2-KIT-ND
Producent
Numer produktu producenta
SI3406FB12V2-KIT
Opis
EVAL BOARD FOR SI3406
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Kategoria
Napięcie - wyjściowe
12V
Producent
Skyworks Solutions Inc.
Prąd - wyjściowy
450mA
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - wejściowe
37V - 57V
Status części
Aktywny
Topologia regulatora
Zwrotna
Cel główny
Przetworniki prąd stały/prąd stały specjalnego przeznaczenia, Power Over Ethernet
Częstotliwość - przełączania
123kHz
Wyjścia i typ
1 wyjście izolowane
Zawartość
Płytki
Moc - wyjściowa
7W