OSCAR66/0.3M/NTYPE-F/S/LL/33
Numer produktu DigiKey
1679-OSCAR66/0.3M/NTYPE-F/S/LL/33-ND
Producent
Numer produktu producenta
OSCAR66/0.3M/NTYPE-F/S/LL/33
Opis
OUTDOOR WALL OR POLE MOUNTED WID
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3,3GHz 2G, 3G, 4G, 5G, CDMA, DCS, GSM, IoT, ISM, LTE, M2M, UMTS Panel Anteny RF 600MHz - 6GHz 7,5dBi Typ N żeńskie Montaż na wsporniku
Kategoria
Typ anteny
Panel
Producent
Siretta Ltd
Liczba pasków
1
Seria
Wzmocnienie
7,5dBi
Opakowanie
Zbiorcze
Moc - maks.
20 W
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 300mm
Standard/grupa RF
Sieć komórkowa, pasmo ogólne ISM
Zakończenie
Typ N żeńskie
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Typ mocowania
Montaż na wsporniku
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
3,3GHz
Wysokość (maks.)
1,772" (45,00mm)
Zakres częstotliwości
600MHz - 6GHz