MIKE3A/3M/SMAM/S/S/17
Numer produktu DigiKey
MIKE3A/3M/SMAM/S/S/17-ND
Producent
Numer produktu producenta
MIKE3A/3M/SMAM/S/S/17
Opis
RF ANT 1.575GHZ MOD SMA MALE ADH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,575GHz GPS Moduł Anteny RF 28dB SMA męskie Odbiornik, magnetyczny
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Siretta Ltd
VSWR
2
Seria
Wzmocnienie
28dB
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
SMA męskie
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Odbiornik, magnetyczny
Standard/grupa RF
Nawigacja
Wysokość (maks.)
0,669" (17,00mm)
Grupa częstotliwości
UHF (1GHz - 2GHz)
Zastosowania
GPS
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
1,575GHz