MIKE20/5M/LL/SMAM/S/S/33
Numer produktu DigiKey
1679-MIKE20/5M/LL/SMAM/S/S/33-ND
Producent
Numer produktu producenta
MIKE20/5M/LL/SMAM/S/S/33
Opis
5G / 4G LTE MAGNETIC MOUNT OMNI
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
780MHz, 2,95GHz 4G, 5G, LoRa, LTE, NB-IoT Bat, prosty Anteny RF 600MHz - 960MHz, 1,7GHz - 4,2GHz 1,39dBi, 5,27dBi SMA męskie Magnetyczne
Kategoria
Liczba pasków
2
Producent
Siretta Ltd
VSWR
2,5
Seria
Wzmocnienie
1,39dBi, 5,27dBi
Opakowanie
Zbiorcze
Moc - maks.
20 W
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 5m
Standard/grupa RF
Sieć komórkowa, pasmo ogólne ISM
Zakończenie
SMA męskie
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Stopień ochrony
IP68
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
780MHz, 2,95GHz
Typ mocowania
Magnetyczne
Zakres częstotliwości
600MHz - 960MHz, 1,7GHz - 4,2GHz
Wysokość (maks.)
4,173" (106,00mm)