DELTA19/X/SMAM/S/S/35
Numer produktu DigiKey
DELTA19/X/SMAM/S/S/35-ND
Producent
Numer produktu producenta
DELTA19/X/SMAM/S/S/35
Opis
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR MALE 18MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Bat, prosty Anteny RF 2,4GHz - 2,5GHz 0dBi SMA męskie Mocowanie złącza
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Siretta Ltd
VSWR
2
Opakowanie
Zbiorcze
Wzmocnienie
0dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
1 W
Standard/grupa RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Zakończenie
SMA męskie
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz)
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,4GHz
Wysokość (maks.)
0,748" (19,00mm)
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,5GHz