SIWG917M100MGTBAR
Numer produktu DigiKey
336-SIWG917M100MGTBARTB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SIWG917M100MGTBAR
Opis
WI-FI 6 SOC IC, QFN 7X7, 2.4 GHZ
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IC RF TxRx + MCU Bluetooth, Wi-Fi 802.11b/g/n/ax, Bluetooth v5.4, Matter 2,412GHz - 2,484GHz 84-VFQFN, podwójne rzędy, podkładka odsłonięta
Kategoria
Rozmiar pamięci
Flash 8MB, SRAM 672kB
Prod.
Interfejsy szeregowe
ADC, GPIO, I2C, I2S, PWM, SDIO, SPI, UART
Seria
GPIO
45
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie - zasilania
1,8V, 3,3V
Status części
Aktywny
Prąd - odbioru
10mA - 18mA
Typ
TxRx + MCU
Prąd - nadawania
10mA - 17mA
Standard/grupa RF
Bluetooth, Wi-Fi
Temperatura robocza
-40°C - 85°C