EFR32ZG28B322F1024IM48-A
Numer produktu DigiKey
336-EFR32ZG28B322F1024IM48-A-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFR32ZG28B322F1024IM48-A
Opis
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IC RF TxRx + MCU 802.15.4, Bluetooth Bluetooth v5.3, Z-Wave® 169,4MHz - 169,475MHz, 169,5875MHz - 169,8125MHz, 314MHz - 315MHz, 314MHz - 316MHz, 433MHz - 434,79MHz, 470MHz - 510MHz, 863MHz - 869,2MHz, 863MHz - 870MHz, 863MHz - 876MHz, 869,4MHz - 869,65MHz, 902MHz - 928MHz, 920MHz - 928MHz, 922,3MHz - 928,1MHz, 2,4GHz - 2,4835GHz 48-VFQFN podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EFR32ZG28B322F1024IM48-A Modele
Kategoria
Czułość
-126,8dBm
Prod.
Rozmiar pamięci
Flash 1MB, RAM 256kB
Interfejsy szeregowe
GPIO, I2C, I2S, IrDA, JTAG, PWM, SPI, UART, USART
GPIO
31
Napięcie - zasilania
1,71V - 3,8V
Standard/grupa RF
802.15.4, Bluetooth
Prąd - odbioru
3,9mA - 10,2mA
Protokół
Prąd - nadawania
8,2mA - 98mA
Modulacja
2-FSK, 4-FSK, 2-GFSK, 4-GFSK, DSSS, GMSK, MSK, OOK, O-QPSK
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)