EFR32SG28B320F1024IM68-A
Numer produktu DigiKey
336-EFR32SG28B320F1024IM68-A-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFR32SG28B320F1024IM68-A
Opis
IC RF TXRX+MCU BLE 68QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IC RF TxRx + MCU Bluetooth, Ogólne ISM < 1GHz Bluetooth v5.1 902MHz - 928MHz, 2,4GHz - 2,4835GHz 68-VFQFN podkładka odsłonięta
Kategoria
Czułość
-108,6dBm
Prod.
Rozmiar pamięci
Flash 1MB, RAM 256kB
Interfejsy szeregowe
GPIO, I2C, I2S, IrDA, JTAG, PWM, SPI, UART, USART
GPIO
49
Napięcie - zasilania
1,71V - 3,8V
Standard/grupa RF
Bluetooth, Ogólne ISM < 1GHz
Prąd - odbioru
4,2mA - 10,2mA
Protokół
Prąd - nadawania
12,3mA - 98mA
Modulacja
2-FSK, 4-FSK, 2-GFSK, 4-GFSK, DSSS
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)