EFR32FG12P432F1024GL125-B
Numer produktu DigiKey
336-3924-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFR32FG12P432F1024GL125-B
Opis
IC RF TXRX+MCU 125BGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IC RF TxRx + MCU 2,4GHz 125-VFBGA
Kategoria
Rozmiar pamięci
Flash 1024kB, RAM 256kB
Prod.
Interfejsy szeregowe
I2C, I2S, SPI, UART
Seria
GPIO
65
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,8V
Status części
Aktywny
Prąd - odbioru
8mA - 10,8mA
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Prąd - nadawania
8,2mA - 126,7mA
Typ
TxRx + MCU
Temperatura robocza
-40°C - 85°C