EFR32BG24A010F1024IM40-B
Numer produktu DigiKey
336-EFR32BG24A010F1024IM40-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFR32BG24A010F1024IM40-B
Opis
IC RF TXRX+MCU BLE 40QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IC RF TxRx + MCU Bluetooth 2,4GHz 40-VFQFN podkładka odsłonięta
Kategoria
Czułość
-105,7dBm
Prod.
Rozmiar pamięci
Flash 1MB, RAM 128kB
Seria
Interfejsy szeregowe
ADC, I2C, I2S, PWM, SPI, IrDA, UART, USART
Opakowanie
Taca
GPIO
26
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
1,71V - 3,8V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Prąd - odbioru
4,4mA - 8,6mA
Typ
TxRx + MCU
Prąd - nadawania
5mA - 160mA
Standard/grupa RF
Bluetooth
Temperatura robocza
-40°C - 125°C