EFM8BB50F4I-A-SOIC16
Numer produktu DigiKey
336-EFM8BB50F4I-A-SOIC16-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFM8BB50F4I-A-SOIC16
Opis
IC MCU 8BIT 4KB FLASH SOIC16
Szczegółowy opis
CIP-51 8051 Busy Bee Mikrokontrolery IC 8-bitowe 50MHz 4K x 8 FLASH 16-SOIC
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Prędkość
50MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
I2C, SMBus, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SOIC
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)