EFM8BB50F4G-A-QFN16
Numer produktu DigiKey
336-EFM8BB50F4G-A-QFN16-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFM8BB50F4G-A-QFN16
Opis
IC MCU 8BIT 4KB FLASH QFN16
Szczegółowy opis
CIP-51 8051 Busy Bee Mikrokontrolery IC 8-bitowe 50MHz 4K x 8 FLASH 16-QFN (2,5x2,5)
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
50MHz