WRSC-47R0K-08
Numer produktu DigiKey
595-WRSC-47R0K-08-ND
Producent
Numer produktu producenta
WRSC-47R0K-08
Opis
WIRELESS CHARGE COIL 47.0UH 3.0A
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 uzwojenie, 3 warstwy 47µH Cewki ładowania bezprzewodowego Nadajnik 500mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WRSC-47R0K-08 Modele
Tolerancja
±10%
Producent
Signal Transformer
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
500mOhm
Seria
Q przy częst.
25 przy 125kHz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd znamionowy (A)
1,5A
Status części
Aktywny
Prąd - nasycenia (Isat)
3A
Funkcja
Nadajnik
Temperatura robocza
-25°C - 105°C
Typ
1 uzwojenie, 3 warstwy
Rozmiar / wymiar
1,02" x 0,05" (26,0mm x 1,3mm) (śr. x wys.)
Indukcyjność
47µH