WRSC-13R0K-26
Numer produktu DigiKey
595-WRSC-13R0K-26-ND
Producent
Numer produktu producenta
WRSC-13R0K-26
Opis
WIRELESS CHARGE COIL 13.0UH 2.0A
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 uzwojenie, 4 warstwy 13µH Cewki ładowania bezprzewodowego Nadajnik 500mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WRSC-13R0K-26 Modele
Tolerancja
±10%
Producent
Signal Transformer
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
500mOhm
Seria
Q przy częst.
17 przy 125kHz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd znamionowy (A)
800mA
Status części
Aktywny
Prąd - nasycenia (Isat)
2A
Funkcja
Nadajnik
Temperatura robocza
-25°C - 105°C
Typ
1 uzwojenie, 4 warstwy
Rozmiar / wymiar
0,41" x 0,07" (10,3mm x 1,9mm) (śr. x wys.)
Indukcyjność
13µH