SPDL764WM-500-2P-T
Numer produktu DigiKey
595-SPDL764WM-500-2P-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-SPDL764WM-500-2P-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-SPDL764WM-500-2P-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SPDL764WM-500-2P-T
Opis
CMC 4A 2LN 500 OHM SMD
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 500 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 15Ohm
Modele EDA/CAD
SPDL764WM-500-2P-T Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
4A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
15Ohm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,236" (7,50mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,157" (4,00mm)
Impedancja przy częstotliwości
500 Ohms @ 100 MHz